top of page

הרצאות

לארגונים, קבוצות ואירועים פרטיים

אופנה, סביבה ומה שבינהם

כולנו מרגישים שלא הגיוני שחולצה נמכרת בפחות ממחיר של עוגה, יודעים שאי שם במזרח יש סדנאות יזע, מתבאסים שיש לנו בארון בגדים עם טיקט שכנראה לא נלבש מעולם, ובכל זאת - ממשיכים לקנות. בהרצאה נבין למה כל כך כיף לנו לקנות, איך זה מניע את כלכלת האופנה וכמה השופינג שלנו באמת משפיע על הסביבה. נקבל כלים להפוך לצרכנים נבונים יותר, מתוך היכרות עם מאחורי הקלעים של תעשיית האופנה. נבין איך החברות הגדולות משחקות על הנקודות הרגישות שלנו כצרכנים, וכיצד אנחנו יכולים לעשות שינוי אפקטיבי עם שורת רווח משולשת - סביבתית, כלכלית ופסיכולוגית (= תחושה טובה). ובמילים אחרות - נבזבז פחות, נתנהל בצורה יותר ידידותית לסביבה ולא נוותר על ההרגשה הטובה.

הרצאה ליום כדור הארץ

הפוטנציאל הגלום ביד שניה

הרצאה חדשנית לעסקים, עמותות ונשמות סקרניות שרוצות להעמיק את ההבנה בכלכלת יד שניה בקנה מידה גלובלי. דרך מקרה הבוחן של תעשיית האופנה נראה כיצד שווקי יד שניה מציגים הזדמנות להגדיל את הרווחה הכלכלית, הסביבתית והחברתית באזורים שונים בעולם. נתעמק באתגרי העומק הייחודים של שווקי היד שניה, ובאופן ספציפי נשאל - איך הפכו שווקים שהיו אמורים להוות אלטרנטיבה ירוקה לצריכת בגדים ל"פח הזבל" של חברות האופנה? (ולמה זו גם בעיה שלנו). מצוידים בידע ונתונים, נבחן כיצד ניתן לשפר את ההתמודדות עם הקשיים בשינוע, סינון, טיפול ותמחור סחורות יד שניה כדי ליצור כלכלה משגשגת.

הרצאה לעמותות

הרצאת סטיילינג (פרקטית) לאמהות

התסכול שאנחנו מרגישות מולה ארון הוא הדלק שמניע את הקניה הבאה שלנו. ועוד קניה. ועוד אחת. אך לא משנה כמה קנינו, בסוף נרגיש אין לנו מה ללבוש. בהרצאה נגלה איך דווקא העומס וחוסר הפניות שאנחנו חוות כאמהות, מציגים הזדמנות לשינוי אמיתי בחווית הצריכה שלנו ובתחושה שלנו מול המראה. נלמד לפשט את תהליך בניית המלתחה, וכך להפוך לצרכניות נבונות ומתלבשות מרוצות יותר. נבין איך אפשר לחסוך זמן, כסף ואנרגיה, ובעיקר - לעשות משהו בשביל עצמנו (וקצת בשביל הסביבה). בשעה שלנו יחד תקבלו כלים שיאפשרו לנו להתאים את הארון ליום-יום הכאוטי שלנו כאמהות, בלי להתפשר על שיק ותחושה טובה. הסדנה הועברה למאות נשים במסגרת שיתוף פעולה רחב עם עריית תל אביב, ומותאמת לנוכחות פעוטות.

הרצאה לאמהות

סגנון אישי בעידן של צרכנות יתר

למי יש סגנון אישי? ליחידות סגולה ש"יש להן את זה", או אולי - ממש לכל אחת? (כן, גם לך.) בעולם האופנה, בו המודל העסקי מבוסס על טרנדים מתחלפים וצריכה במסות, סגנון אישי יכול להוות עוגן צרכני: לדעת לומר "כן" ו"לא" בחנות הבגדים ואחר כך בארון, וכך לחסוך זמן, כסף ואנרגיה. בהרצאה נצלול להיסטוריה של אופנה ונגלה איך הגענו ממצב שכל תרבות מאופיינת בסגנון לבוש ייחודי למצב שבו גם בתל אביב, גם בטוקיו וגם בניו יורק כולן בג'ינס וטישרט. נקבל כלים שיאפשרו לנו לצאת למסע עם עצמנו, לזקק מה עושה לנו טוב ומה נעים לנו ללבוש. נלמד כיצד למנף את המלתחה שלנו לדימוי עצמי חיובי ואפילו לשלוט במסרים שאנחנו מעבירות לסביבה באמצעות הלבוש שלנו. אני מזמינה אותך להרצאת העשרה מלאת הומור, תרבות והיסטוריה, המציגה הזדמנות לעשות שינוי אמיתי בארון ובחווית ההתלבשות שלך.

הרצאה ליום האישה
bottom of page